mail@bursadsyb.org.tr

BURSA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ

bitap-logo-2
Girdi Satışı
Ana Sayfa » Girdi Satışı

Bursa İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak, sektörde lider konumda olan ve üyelerimize yüksek kalitede hizmet sunmayı taahhüt eden bir üretici örgütüyüz.
Birlik olarak: alanında en iyi uygulamaları teşvik etmek, yüksek verimli hayvanlar elde etmek, işletmelerin kalite standartlarını iyileştirmek, üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sektöre değer katmak için sürekli çalışıyoruz.
Bu amaçla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sencer SOLAKOĞLU’nun konusunda uzman hocalarla bizzat üzerinde çalıştığı yemleri ve rasyon programlarını sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Amacımız; bilimsel veriler ışığında hazırlanan en kaliteli ve ekonomik rasyonu üyelerimize sunarak, birim hayvandan alınabilecek maksimum verimi almalarını, cebinden daha az para çıkmasını, daha fazla gelir elde etmesini sağlamaktır.
Sahadaki besleme uzmanlarımız da bu süreçte sürekli sizlerle birlikte olacak, sizlere sunduğumuz yemlere en uygun rasyonu hazırlayıp kullanmanız konusunda bilgiler verecektir.
Yemi kullanan üreticilerimizden süt numuneleri alınacak, içerik bakımında analiz edilecektir. Ayrıca verim kayıtları da bu kapsamda değerlendirilecek, üyelerimize değişim ve farklılıklar rakamsal olarak gösterilecektir.
Nihai hedefimiz: “daha mutlu, daha kazançlı ve daha güçlü üreticiler”dir.
BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ

yem 1
yem 2